BASEBALLOVÁ AKADEMIE PRAHA
CZECH ACADEMY CAMP Nymburk 2016 LEDEN

16.12.2015

Vzhledem k tradičnímu velkému zájmu o kemp v Nymburku se obě akademie dohodly na vypsání dalšího termínu pro kemp akreditovaných akademií a tréninkových center.

Jménem Baseball Academy Brno (dále jen BAB), Baseball Academy Prague (dále jen BAP) a registrovaných tréninkových center bychom Vás tímto chtěli informovat o dalším baseballovém kempu, který se bude konat v termínu 8. - 10. ledna 2016 ve sportovním centru Nymburk (SCN). Chceme tímto nabídnout dva možné termíny pro účast na kempu. Účast na obou kempech je vítána, ale není podmínkou.

Tento kemp bylo možné uskutečnit díky vstřícnosti SC Nymburk, který nám poskytl tento další termín. Celý kemp bude trenérsky zajištěn na nejvyšší možné úrovni - účastnit se budou trenéři z realizačních týmů ČR žáků, kadetů, juniorů a U21.

Kemp bude zaměřen na zdokonalení a zlepšení všech baseballových dovedností a také porovnání fyzické připravenosti hráčů. Tento kemp bude také výběrovou akcí pro turnaj PONY League 2016 a prověření připravenosti hráčů nominovaných na výběry reprezentace U18.

V tomto termínu budeme využívat téměř všechny dostupné prostory v SCN počínaje Centrální halou, tartanového tunelu, basketbalovou halou atd. Více informací o samotném CSN najdete na www.scnb.cz

Začátek kempu je v pátek 8. 1. 2016 ve 13:00 v SCN. Ukončení kempu je v neděli 10. 1. 2016 v 17:00. Strava je zajištěna v rozsahu páteční večeře, sobota – snídaně, oběd, večeře, neděle – snídaně, oběd. Pitný režim je zajištěn v celém rozsahu kempu. Všichni hráči si s sebou vezmou kompletní baseballové vybavení, oblečení, sálovou obuv do tělocvičny a základní oblečení Akademií. Kemp je určen výhradně pro členy BAP, BAB a TC, případně na pozvání.

Cena za kemp je 3.200 Kč. Závazné přihlášky, prosím, zasílejte na mail ZDE (winkler@baseballacademy.cz) nebo pro případné další informace volejte 724 01 20 19 (D.W). Do přihlášky, prosím, uveďte údaje hráče v tomto formátu: Příjmení / Jméno / Datum narození / Klub / Herní pozice I. a II. / Výška v cm / Váha v cm / Kontaktní telefon.

Všechny platby za kemp musí být hrazeny výhradně na účet BAB 3220919389/0800 - vedený u České spořitelny s poznámkou příjmení a jména hráče a jeho datem narození.

V případě účasti lednového kempu je rezervace pro hráče Akademií je do 28. prosince 2015. Po tomto datu bude kemp nabídnut na stránkách Akademií a ČBA pro hráče z klubů ČR a bude možné přijímat přihlášky pouze na kemp únorový, pro nějž je uzávěrka přihlášek do 4. ledna 2016.